LEGIE ČERNÝCH PANTERŮ
Použijte nové klanové fórum http://forum.klanlcp.cz

Hráči jsou srdcem klanu. Velitelé hlavou. Jeden bez druhého nemůžou fungovat.

PříjemWebová stránka klanuRegistracePřihlášení
FÓRUM JE ZAPARKOVANÉ. Môžete naďalej čítať príspevky, ale nie je možné registrovať sa, vytvárať témy a písať nové príspevky. POUŽITE PROSÍM NOVÉ FÓRUM http://forum.klanlcp.cz

Share | 

Pro EXhráče klanů -LCP-

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
nalkirk
Nezastavitelný pisálek
Nezastavitelný pisálek

Status
Úroveň spokojenosti v klanu:
100/100  (100/100)

PříspěvekPředmět: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 19:02

Byl bych vám vděčen, kdyby jste nebrali náš klan jako něco, kde si budete hrát jako děti na písečku.
Tohle mě popravdě dosti vytočilo. Nebo si myslíte, že si k nám skočíte zahrát soutěž o prémiák, nebo co???

Odešli jste z klanu a ja vam nechal možnost být vždy jakousi součástí klanu a to tím, že můžete být na TS.

Takže udělám to následovně. VŠICHNI bývalý hráči klanu -LCP- dostanou ikonku stála návštěva. Pokud chcete být více než jen návštěva podejte si přihlášky na svůj primární nick a posoudíme vaši žádost o přijetí.

Tímto sem skončil debatu na toto téma. A myslete si co chcete, už mě nebaví vás pořád obhajovat. TOHLE JSTE HOODNĚ PŘEPÍSKLI.

Naposledy upravil M4Karabine dne 02.01.15 20:39, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Oprava chyb)
Návrat nahoru Goto down
MarcoLumik7
Sem-tam se zapojí
Sem-tam se zapojí

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 19:14

Dobrá, klidně mi odeber vše komplet. Už sem raději ani chodit nebudu. Nechápu proč, hned všechno musíte brát, tak ve zlym. Nic snad špatného jsem tomuhle klanu neudělal. Chtěli jsme pouze, zkusit jestli nás vezmete, s tím, že by se dalo jezdit strongholdy apod. Na vydělávání atd. Nic špatného. Stačilo prosté NE. A v pohodě, ale děláte z nás teď někoho kdo si z Vás chce pouze utahovat apod. Tímhle jsem se hodně zklamal (vy ve mě určitě taky). Takže se tímto snad (né uplně ve zlém) můžem rozloučit úplně. Ať se daří. Marco
Návrat nahoru Goto down
4dutty4
Kolemjdoucí

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 19:22

Tak ve strucnosti. Nikdy jsem nehral soutez o goldy a nebo premiak. Zalozil jsem si ucet za jinym ucelem jen jsem chtel jit k Vam a pomoc. Nebylo to myslene ze si z nekoho delam srandu. Stacilo napsat ne a ne hned z toho delat aferu ze si nekdo z nekoho dela srandu.
Prosím o zrušení práv tady na forum,webu a na TSku muzes vratit ikonky pac me uz tam neuvidite. At se dari 4dutty4
Návrat nahoru Goto down
TANKUBO_SK
Nezastavitelný pisálek
Nezastavitelný pisálek

Status
100/100  (100/100)

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 19:28

Marco napsal:
Pánové a dámy . . . poslední dobou mě to vůbec nebaví. Jak nějaké herně, tak se mi přestali líbit i nějaké věci v klanu. Ale hlavně nějak ztrácim chuť do hry. Takže si dávám do zítra čas na rozmyšlenou a pak možná leavnu klan. Stejně z prac. důvodů na to nebudu mít tolik času. Uvidím jak co bude. Narovinu říkám, že to možná zkusím i jinde, ale to není důvod mého možného odchodu. Tak ať se vám hlavně daří a v poho dál fungujete! Měj te se bando ;-)

Při vší úcte toto jsi napsal, když si odcházel z klanu. Nikdo nemá právo ti vyčítat, že si odešel z jakýchkoliv duvodu. Potom ale nechápu:

- přestali se mi líbit věci v klanu
- mě to vůbec nebaví
- hlavně nějak ztrácim chuť do hry
- nebudu mít tolik času
- možná zkusím i jinde

versus:

- nechcete muj druhej ucet do klanu na strongholdy

??? ...tohle se proste jinak než "Děláš si prdel?" ani vysvětlit nedá...
Návrat nahoru Goto down
nalkirk
Nezastavitelný pisálek
Nezastavitelný pisálek

Status
100/100  (100/100)

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 19:34

Myslím, že tankubo to napsal velice výstižně a přesně (ostatně on to má nějak dané).

A jak sem psal, (sice bohužel), je mě to jedno jak se k tomu marco a dutty postavite.
Návrat nahoru Goto down
MarcoLumik7
Sem-tam se zapojí
Sem-tam se zapojí

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 19:43

JJ to vše je pravda. A hledat ti opravdu jde Tankubo. V té době to mělo své důvody. Kvůli kterým jsem šel pryč. Je ale rozdíl o něco se snažit - co se týkalo tréninků atd. a ,,jen" si zahrát. To jak jsme se k tomu postavili - tak jsi nás teď dobře nasměroval no. Stačilo říct, že prostě NE. A to, že vás to nějak urazí ani jeden z nás neočekával. Ale, zase já jsem teda nečekal, že začnete vytahovat věci co jsem napsal při odchodu. Vím moc dobře proč jsem odešel - připomínat mi to nemusíte. Teď jsme chtěli pouze for FUN a Money, jako když měli třeba holky. (tím prosím Vás na nic nenarážim). Ale hned jste spustili salvu, že si z Vás děláme prdel. Jak myslíte no. Je to vaše věc! Co víc vám, mám ještě říct. To si radši můžem o tom rychle říct po 8 na TS a ukončit to nejslušněji co to jde.
Návrat nahoru Goto down
maxim1974
Pravidelný pisálek
Pravidelný pisálek

Status
50/100  (50/100)

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 19:53

Pánové něco z pohledu obyčejného hráče. To že Vaše druhé účty se ani zdaleka nepřibližují minimálním požadavkům pro vstup do klanu vynechám ( mimochodem kvůli tomuto nebyl přijat můj syn a to narozdíl od Vás má aspoň jednu desítku ). To jak jste to napsaly Vy, nebyla ani tak drzost z Vaší strany ( dokonce ani mě by něco takového nenapadlo ), ale totální urážka všem členům klanu. Já bych si tady za tohle asi šel dát někam ránu a už bych studem nikam nestrčil ani rypák. Zkuste zapřemýšlet nad tím, co si o tom MY všichni asi myslíme. Mimochodem ví Vaši velitelé, že chcete hrát za dva klany? Určitě by se jim to taky líbilo.
Omlouvám se Nalkirku, ale musel jsem. Já si aspoň některých věcí a lidí vážím. I když to nedávám tak hlasitě najevo. A pokud by měl můj názor rozpoutat nějakou bouřlivou diskuzi, tak ho radši smaž.
Návrat nahoru Goto down
TANKUBO_SK
Nezastavitelný pisálek
Nezastavitelný pisálek

Status
100/100  (100/100)

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 20:00

Podívej se, přihlášku pro svuj druhý účet si napsal s tím, že si tam dal emotikon vyplazenýho jazyku a nakonec ješte smaila. Když k tomu přičtu tvá poslední slova, které si napsal a které si dobře pamatuju, tak se nediv, že ta přihláška mi přišla spíš jako výsměch tomuto klanu, než seriózní bet.

Nemám co dodat, já tu nejsem ten co se urazil, pouze sem napsal, že si děláte prdel, protože to tak (jak sem i vysvětlil) vyznělo.
Návrat nahoru Goto down
Golda23
Pravidelný pisálek
Pravidelný pisálek

Status
90/100  (90/100)

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 20:13

jako kluci dobrý no... sice zatim nejsme úplně na topu a většinu lidí by ani nevzali v nějakých lepších klanech typu BIA ECLAT CALM atd ale prdel si běžte dělat z plastelíny... konkrétně vás dva sem měl za supr a seriozní hráče ...

jinak dutty... byl bych rád kdybys specifikoval tu pomoc našemu klanu? sme tak zoufalí že potřebujeme druhý účty na kterých máte hovno? to teda dík

p.s. chtěl sem sem hodit k tomu nějakýho smajlíka ale nenašel sem žádnýho tak idiotskýho jako vaše reakce na tenhle topic
Návrat nahoru Goto down
MarcoLumik7
Sem-tam se zapojí
Sem-tam se zapojí

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 20:16

Dobrá, to máš Tankubo pravdu. Takhle ta přihláška byla podaná. To uznávam a za to se omlouvám, ale aby to mělo takovýhle dopad, tak to jsem nečekal. Jinak to jsem nemohl tušit Maxime, že to s tvým synem takhle dopadlo. Dřív se to ,,dalo". Bral jsem to jako ,,mateřský" klan, tak jsem to chtěl zkusit. Toť vše. Že na to reagujete všichni takhle - tak to mě mrzí, ale hold co už s tim udělam. Odsoudili jste nás ,,všichni" po tomhle a stím neuděláme nic.
Návrat nahoru Goto down
maxim1974
Pravidelný pisálek
Pravidelný pisálek

Status
50/100  (50/100)

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 20:19

Já Vás neodsoudil, Jen jsem odsoudil ten "Váš pokus" o přijetí druhých účtů. Co myslíš, jak by to vypadalo kdybych Maťovi do CSA napsal že bych chtěl jít se svým druhým účtem k nim, jezdit se šestkou. A ještě to postavil do role, že mu tím vlastně budu prospěšný. Myslím že by mě okamžitě poslal do prdele a nemohl bych se mu podívat do očí.
Tohle bylo fakt pod čáru.
Návrat nahoru Goto down
kingus74
Kolemjdoucí

Status
50/100  (50/100)

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 20:24

No ja sem teda známý provokater,ale plně stojím za Nalkirkem a spol.Je tady myslím dostatek hráčů který chtějí pomáhat tomuto klanu a s jednoho učtu.Ta parta co tady funguje se hecuje sama mezi sebou a hrajou pro tu srandu a prupovídky na ts.To že to není v jiných klanech take tak,mě nezajímá,ale jednou s te odešli tak nevím proč tady stále vysedáváte.Jednou  za čas neřeknu,ale stále   no smekám před velením   takové nervy .
Návrat nahoru Goto down
TANKUBO_SK
Nezastavitelný pisálek
Nezastavitelný pisálek

Status
100/100  (100/100)

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 20:24

@MarcoLumik7 napsal:
Dobrá, to máš Tankubo pravdu. Takhle ta přihláška byla podaná. To uznávam a za to se omlouvám, ale aby to mělo takovýhle dopad, tak to jsem nečekal. Jinak to jsem nemohl tušit Maxime, že to s tvým synem takhle dopadlo. Dřív se to ,,dalo". Bral jsem to jako ,,mateřský" klan, tak jsem to chtěl zkusit. Toť vše. Že na to reagujete všichni takhle - tak to mě mrzí, ale hold co už s tim udělam. Odsoudili jste nás ,,všichni" po tomhle a stím neuděláme nic.

Number 1 Musím řict, že tohle beru... tomuto se říká seriózní jednání, i když opravdu sem si myslel, že si děláš prdel.
Návrat nahoru Goto down
MarcoLumik7
Sem-tam se zapojí
Sem-tam se zapojí

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 20:36

Teď zvrhnu asi další vlnu kritiky, ale pro tebe Kingus - vyzní to blbě, ale nevidím důvod proč bych nemohl být tady na TS. Nejsem tu pořád a většinou hraju s někým z LCP.
Návrat nahoru Goto down
Cpt_America_
Občasný pisálek
Občasný pisálek

Status
80/100  (80/100)

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 20:39

Když to tak čtu, tak se taky vyjádřím... Každý zde asi napsal něco, co mohlo tomu druhému vyznít trochu jinak, než myslel. Souhlasím však s ostatními, že od vás opravdu nebylo zrovna moudré vyplodit takovou žádost a ještě na ofiko fóru. Kdybyste s tím přišli přímo za někým z vedení na TS, kde vás vidím často, tak se o tom dalo normálně promluvit (sic pravděpodobně stejně zamítnout), ale předešlo by se této diskuzi.

Abych se dostal k věci, i na mě ty žádosti vzbudili dojem výsměchu, neboť odešli dva zkušení hráči s kvalitními účty na cw apod. a pak sem hodí žádost s low účty pro zábavu na šestkový stronghold ?? Sad Odešli jste, protože jste nenašli trpělivost na posunutí tohoto klanu na globální mapu atd... Ostatní zde zůstali a dále se snaží. A pak si přijdou tito dva "borci" zpět, a chtějí si z nás podle té žádosti udělat pískoviště pro druhý účet... scratch To vám muselo být hned jasné, že to ve spoustě lidí vzbudí negativní emoce. Holt... dvakrát měř a jednou řež... u vás to však bylo rovnou bez měření... OK
Návrat nahoru Goto down
MarcoLumik7
Sem-tam se zapojí
Sem-tam se zapojí

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.01.15 20:53

Tak je mi jasný, že když si to tu teĎ každý přečte, tak od nás uvidí jen to, že jsme chtěli náš bývalí klan jen využít. Každýmu se jen vysmát apod. Bylo to tu vždy ,,volnější" tak jsme chtěli jen zkusit jestli by to nešlo. Ani jednoho z nás nenapdalo, že to dojde takhle daleko. Ale teď si každý udělá obrázek dle toho co je tu napsané. Jestli si nás aspoň někdo pamatuje, tak ví co jsme doopravdy zač. Ale co, ať si teda každý udělá obrázek o nás z tohodle TOPICU. Wink
Návrat nahoru Goto down
Skippy24
Občasný pisálek
Občasný pisálek

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   01.03.15 22:49

Ludia dakujem pekne za posobenie v klane, vela som sa naucil, ludia su tu perfektny, no vraciam sa naspat do klanu z ktoreho som sem prisiel, ponevac sa to tam konecne rozbehlo, kde mam tiez vela kamaratov. Neopustam klan v zlom, ale bolo na mna vela tlaku, aj z okolia, preto som sa rozhodol pre tento krok.
Verim, ze sa na mna nikto nebude hnevat a drzim palce jak v osobnom zivote, tak aj vo WOTku, budem rad, ak mozem ostat aspon navsteva Wink

PS : zlatky, ktore som tu ziskal, asi neuvidim, ale nevadi, islo o drobne a ak by sa dalo, aspon by som poprosil Nalkirka, nech ich pripise Warhammerovi Wink

Naposledy upravil Skippy24 dne 01.03.15 22:56, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : pripisanie zlatakov)
Návrat nahoru Goto down
hudobmw
Pravidelný pisálek
Pravidelný pisálek

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   01.03.15 23:04

Zdar vsetkym perfektnym ludom v tomto klane verte ci nie tazko sa mi sem pisu tieto slova a s tazkym srdcom som stlacal tlacitko ze opustam klan tak ako na Skyppyho tak aj mna bombardovali den co den prosby mojich byvalich spoluhracov aj ked som im odolaval od zaciatku vsupu do tohoto skveleho klanu dnes vecer som tomu polahol aj napriek tomu ze idem co sa tyka kvality do horsieho klanu co ktomu dodat snad sa na mna nebudete hnevat a zostaneme kamarati zosta va mi len vam popriat vela uspechov a vela odhodlania pokracovat v tejto skvelej praci ktoru kazdy jedn zvas odvadza OK

Naposledy upravil hudobmw dne 01.03.15 23:05, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : oprava)
Návrat nahoru Goto down
hegesak1987
Pravidelný pisálek
Pravidelný pisálek

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   02.03.15 18:54

co se to tady děje???:-(
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Pro EXhráče klanů -LCP-   

Návrat nahoru Goto down

Pro EXhráče klanů -LCP-

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru